Ana Sayfa | İletişim
Haberler

10/06/2019
Amerikan Siding Dış Cephe Kaplama fiyatlarımız ve Mantolama fiyatlarımız haber içeriğimizdedir.01/10/2019
Değerli Müşterilerimiz, dış cephe tadilatlarınızda size bir telefon kadar yakınız. arayın 0232 - 253 90 31, 0533 - 280 47 35 gelip ücretsiz olarak binanızın keşfini çıkartalım, size en uygun teklifi sunalım.01/10/2019
Limontepe olimpiyat köyünde 51. Blok Gül apartmanının cephe kaplaması yapılmış ve yepyeni bir görünüme kavuşmuştur. Diğer bloklarda yaşanan ısı kayıpları, boya dökülmeleri bu blok için tarih olmuştur.01/10/2019
Şirinyer tantanlarda köşe başında bulunan Edibe Hanım Apartmanının Cephesi de artık American Siding'in kalıcı güzelliğini taşımaktadır. Yine Şirinyer Metro İstasyonu karşısındaki Damla Apartmanı, aynı sokak içindeki Yavuz Apartmanı ve Şirinyer Pazaryeri Karakolu yanındaki Apartmanda artık American Siding Yalı Baskı Sistemlerinin kalıcı güzelliğini taşımaktadır.01/10/2019
SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK İLE SICAK VE SOĞUK GİBİ YALITIM SORUNLARINIZA KESİN ÇÖZÜM.01/10/2019
EN AKILLI YATIRIM, YALITIMDIR. BİNALARINIZA YAPACAĞINIZ YALITIM, SİZE YILLARCA KAZANÇ OLARAK GERİ DÖNECEKTİR.AMERİCAN SİDİNG DIŞ CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİ - MANTOLAMA - SPREY POLİÜRETAN - YALITIM BOYASI

DEMTAŞ Türkiye de AMERİCAN SİDİNG YALI BASKI SİSTEMLERİ konusunda faaliyet gösteren ilk firmalardan birisidir. Ege Serbest Bölgesi-Gaziemir adresinde başlamış olduğu Ticari Hayatına Eski Aydın Yolu Üzeri, 5844 Sok. No: 2 Karabağlar - İZMİR Adresinde devam etmektedir. Şirketimizin Uygulamasını Yaptığı işlerden bazıları aşağıdaki gibidir.

  • AMERİCAN SİDİNG Dış Cephe Kaplama Sistemleri
  • Kompozit ve Cam Cephe Kaplama Sistemleri
  • Çelik Çatı Yapımı ve Çatı Kaplama Sistemleri
  • Çelik Konstürksiyon Ev ve Bina Yapımı
  • Her Türlü Binanın iç ve Dış Dekorasyonu ile Bina Tadilatları
  • Diğer İnşaat İşleri. (PVC Kapı ve Pencere Sistemleri vs)

Faaliyet Alanını İnşaat olarak belirlemiş olan şirketimiz İnşaat işleri ile ilgili her konuda çalışmalar yapmaktadır. Ege Bölgesinde en Fazla VİNİL SİDİNG UYGULAMASI yaparak kendine haklı bir yer edinmiş olan firmamız; bir çok Çelik Konstrüksiyon Çatı İmalat ve Montajı, Çatı Kaplaması alanında uygulamalar yapmış ve Çelik konstrüksiyon sistem ev yapımı üzerine de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Türkiye de 15 yıldan bu yana uygulanmakta olan VİNİL SİDİNG YALI BASKI SİSTEMLERİ şirketimizin ana konularından biri olup bu konuda gerek eğitimli ekipleri, gerekse idari kadrosu ile kendi alanında haklı bir unvana ve çok iyi bir isme sahiptir. Kuruluşundan bu yana 1500'ün üzerinde Villa ve evin, 150'nin üzerinde Apartmanın, İki Üniversite'nin (Pamukkale Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi'nin tüm blokları) 10'un üzerinde Otelin Dış cephe Kaplamasını VİNİL SİDİNG YALI BASKI SİSTEMLERİ ile kaplamış bulunmaktayız.

Uygulama sahasında olduğumuz her işte öncelikli hedefimiz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve işin devamlılığıdır. İyi ve kaliteli yapılan bir işin şirketimiz için devamlılık içeren bir kazanç olduğu ana prensibimizdir.

Şirketimiz Kuruluşundan bu yana uygulama sahasında olduğu her işi en iyi şekilde yaparak standartlarını sürekli yükseltmeye özen göstermiş ve yaptığı her işte TOPLAM KALİTE ANLAYIŞI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ'Nİ kendisine hedef seçmiştir. Yapmakta olduğumuz her işte kendimizi sürekli yenilemekte, teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanarak takip etmekte ve ekiplerimizi sürekli bu yönde eğitime tabi tutmaktayız.

AMİRCAN SİDİNG YALI BASKI SİSTEMİ (DIŞ CEPHE KAPLAMA VE KORUMA SİSTEMİ) BİNALARINIZA NEDEN GEREKLİDİR?

Kaba - İnce Sıva ve Boyaya Gerek Kalmadan Doğrudan Duvara Uygulanabilir. Ses ve Isı Yalıtımı Sağlar. Her Türlü (Tek veya Çok Katlı) Binalara Kolaylıkla Uygulanabilir. Kolay Taşınır, Hafiftir. Binaya Ek Yük Getirmez. Altına Uygulanan İzolasyon ve Buhar Dengeleyici Sayesinde Binanızın Isı ve Ses Yalıtımını Sağladığı Gibi, Nefes Almasını da Sağlar. Binanızda, Duvarlarınızda Nem ve Rutubet Oluşmasını Engeller.

 

Pınar Pastaneleri- Manisa (Eski Hali)  Pınar Pastaneleri - Manisa (Yeni Hali)

                             
 

Yukarıdaki örnekte olduğu gibi Kaba Sıva veya ince sıvaya gerek kalmadan her türlü binaya (ister tek katlı, ister çok katlı olsun)  rahatlıkla uygulanabilir.
Binanın İlk Hali ile Son Hali Arasında İnanılmaz bir Görsel Fark Yaratır. Şeklini Değiştirir ve Binanıza Ticari Değer Katar. Sadece Kattığı Maddi Değeri ile Maliyetini Birkaç Kat Fazlası İle Çıkartır. Gerek ticari amaçla yapılıp satılması düşünülen binalarda, gerekse içerisinde oturduğunuz binalarda, Vinil Siding Yalı Baskı sistemi ile binanızın dış cephesini kaplamış olmakla, kaplama maliyetini daha işin başında birkaç kat fazlası ile geri almış olacaksınız.

Çeşme Ovacık Eczacılar Sitesi - Eski Hali   Çeşme Ovacık Eczacılar Sitesi - Yeni Hali

Binalardaki boya dökülmeleri, sıva çatlakları nedeniyle oluşan çirkin görüntüler, bu çatlaklardan giren su nedeniyle evinizin içinde oluşan nem ve rutubet American Siding Yalı Baskı Sistemi ile tamamen ortadan kalkacak ve size rahat ve huzurlu bir yaşam alanı sunacaktır.
Özellikle deniz kenarında gerek şiddetli yağmur ve rüzgardan, gerekse deniz suyu ile gelen tuz zerreciklerinden dolayı binalarda meydana gelen boya ve sıva deformasyonları tamamen ortadan kalkmış olacaktır.
Vinil Siding Yalı Baskı Sistemi takribi 25 yıl boya ve bakım gerektirmeyen Polimer Bir dış cephe kaplama sistemidir. Binanıza İyi Bir İşçilikle Uygulandığı Takdirde Ömür Boyu Kullanılabilir.

Çeşme Mercan Koy - Eski Hali   Çeşme Mercan Koy - Yeni Hali

Hiçbir Dış Cephe Uygulamasında Elde Edilemeyecek oranda Binanızın Görüntüsünü Değiştirir. Eşsiz Bir Güzellik Katar. Doğal, Naturel ve Canlı Renklerle Eşsiz ve Sağlıklı Bir Dış Cephe Çözümüdür AMERİCAN SİDİNG. Modern Tekniklerle Ulaşılan Farklı ve Mükemmel Bir Görünüm Sunar.

Buca Evka-1 Eski Hali Buca Evka-1 Yeni Hali

Şiddetli Rüzgarlara, Fırtınalara ve Darbelere karşı Dayanıklıdır. Yazın Sıcağına ve Kışın Soğuğuna Karşı En Ufak Bir Deformasyon Yaşamaz. Yangına Karşı Dayanıklılığı Belgelenmiş Bir Üründür. İnorganik Yapısı Sayesinde Yangın Esnasında Kendi Kendisini Söndürme Yapısına Sahiptir.

Kardelen Apt. Gaziemir - İZMİR (Eski Hali)     Kardelen Apt. Gaziemir - İZMİR (Yeni Hali)

Her Yıl apartman toplantılarında yaşanan “Bu sene binamızın dış cephesindeki sorunlarını nasıl çözsek, kaç para tutar, nemden, rutubetten nasıl kurtuluruz, bu çirkin görüntüyü nasıl yok ederiz” gibi sorunlar ortadan kalkacak, bir kere yaptıracağınız AMERİCAN SİDİNG YALI BASKI SİSTEMLERİ ile ömür boyu bu sorunları unutmuş olacaksınız.

 

Binanız üzerindeki boya dökülmeleri, sıva dökülmeleri ile ortaya çıkan çirkinlik AMERİCAN SİDİNG YALI BASKI SİSTEMLERİ ile tamamen ortadan kalkmaktadır. Her yıl boya ve tamirat için yaptığınız harcamalar ortadan kalkacak, sizi bu  uğraşlardan ve masraflarından kurtaracaktır.

İlayda Apt.-Buca Belediyesi Arkası-Eski Hali İlayda Apt.-Buca Belediyesi Arkası-Yeni Hali

Vinil Siding Yalı Baskı Sistemi her türlü malzeme ile uyum sağlayan, farklı malzemelerle farklı kombinasyonlarla çok daha güzel bir görünüm sağlayan bir DIŞ CEPHE ÇÖZÜMÜDÜR. İsterseniz sadece American Siding Yalı Baskı Sistemi ile binanızı kaplar, isterseniz farklı alternatiflerle birlikte uygular şık bir görünüm elde edersiniz.

Mücahit Bey - İtfaiye Arkası Manisa   Köşdere Oteli Biga - Çanakkale

Her türlü malzeme ile birlikte uygulanabilen, her malzemeye uyum sağlayabilen bir üründür AMERİCAN SİDİNG. İster tek katlı, ister çok katlı, ne tür bina olursa olsun kolaylıkla uygulanır, uzun ömrü sayesinde yıllarca Dış Cephenizde ilk günkü gibi durarak sizi dış cephe kirliliğinden kurtarır.

HAYATIMIZIN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNÜ GEÇİRDİĞİMİZ EVLERİMİZE NEDEN ÇOK DAHA İYİ BAKMAYALIM.
HER TÜRLÜ DIŞ ETKENLERDEN (YAĞMUR, RÜZGAR, NEM, RUTUBET, SOĞUK, SICAK VS.) NEDEN ÇOK DAHA İYİ KORUYUP RAHAT BİR YAŞAM SÜRMEYELİM.
% 50'YE VARAN ENERJİ TASARRUFU İLE NEDEN BÜTÇEMİZE KATKI SAĞLAMAYALIM.
İŞTE BÜTÜN BUNLARIN EN İYİ CEVABI AMERİCAN SİDİNG DIŞ CEPHE KAPLAMASIDIR
 

Seyhan Apart Otel - Ürkmez - İZMİR   Pamukkale Üniversitesi, Rektörlük ve Teknik Eğitim Fakültesi Binası - Denizli

Tatile giderken gönül rahatlığı ile gidersiniz. Bilirsiniz ki gittiğinizde eviniz bıraktığınız gibi pırıl, pırıl durmaktadır. Tatilin yarısını evinizin dış cephesindeki tadilatlarla ve dışarıdan aldığı nem dolayısı ile evinizin içinde meydana gelen boya ve sıva dökülmeleri ile uğraşarak geçirmezsiniz. Açarsınız evinizin kapısını tertemiz bir şekilde tatilinizin keyfini çıkartırsınız.

Demircan Öğrenci Yurdu - Muğla (Eski Hali)    Demircan Öğrenci Yurdu - Muğla (Yeni Hali)  

  Binanızın bir köşesinde bir tadilat yapmanız mı gerekti? Hiç çekinmeyin, tadilat yapacağınız kısımdaki AMERİCAN SİDİNG panellerini ekiplerimizin size göstereceği şekilde kolaylıkla söker, tadilatınızı yapar ve yerine yine aynı kolaylıkla monte edebilirsiniz. Sizde binadaki kırıp dökmelerden kaynaklanan ve üzerine sonradan uygulanan boyanın sırıtması gibi problemleri hiçbir şekilde yaşamazsınız.

Dorukoba Villaları - Bandırma - Eski Hali  Dorukoba Villaları - Bandırma - Yeni Hali   

Siz AMERİCAN SİDİNG YALI BASKI SİSTEMLERİ ile binanızı kaplatmış olmanın keyfini sürün. Her yıl uğraşmaktan kurtulun, arkanıza yaslanın ve bu güzelliği seyredin. Bırakın binanızı senelerce AMERİCAN SİDİNG YALI BASKI SİSTEMLERİ korusun.

Kartier Otel - İçmeler -Marmaris  Flamingo Otel - Siteler Yolu Üzeri - Marmaris  

         Her sezon başında otellerin açılışı esnasında boya dökülmeleri, sıva çatlakları ortaya çıkan çirkin görüntüler bu oteller için tarihe karıştı. Şimdi sezon açılışlarında otellerinin dış cephesi ile hiç uğraşmadan temiz ve güzel bir cepheye sahip olarak Turizm Sezonuna başlıyorlar.

Yeni yapılan binalarda kaba ve ince sıvaya gerek kalmadan direkt tuğla duvar üzerine uygulanarak sizleri kaba sıva, ince sıva maliyetlerinden kurtarmaktadır.  İçinde oturulan boya ve sıvası dökülmüş olan binalarda ise mevcut zemin üzerinde her hangi bir tadilata gerek kalmadan uygulanabilir.
 

Mukaddes Hanım -  Urla - İZMİR  Villa Tarı - Villa Katıkcı -  MARMARİS 

  Mugla Merkezde 4 BLOK binadan oluşan BERRAK SİTESİ sakinleri de AMERİCAN SİDİNG YALI BASKI SİSTEMLERİNİ seçti. Şimdi kışın soğuğundan, yazın sıcağından binalarını korudukları gibi artık her yıl toplanıp binalarının dış cephesindeki sorunları nasıl çözecekleri konusunu senelerce akıllarına bile getirmeyecekler.

 

Çeşme Mercan koy Evleri
 
Didim Yeni Nazilli Sitesi - Alaattin Bey

Şirketimizin özellikle Ege Bölgesinde Öncülük etmiş olduğu Vinil Siding Yalı Baskı Sistemi bugün ülkemizin her köşesinde yaygın olarak dış cephe çözümü olarak kullanılmaktadır. Gerek görünümü, gerek temizliği ve gerek binalara sağlamış olduğu enerji tasarrufu nedeniyle vazgeçilmez bir dış cephe çözümü olmuştur  AMERİCAN SİDİNG
Ülkemizde inşaatlardaki en büyük sorun ısı kaybıdır. Isı kaybının ise % 40'nın duvarlarımızdan kaynaklandığı herkesçe bilinmektedir. Bu sorunun klasik çözümler ile önlenmesi mümkün değildir. En iyi çözüm hem yalıtım sağlayan, hem estitik görünüm katan, hemde enerji tasarrufu sağlayan bir çözüm üretmektir. İşte binanıza en iyi dış cephe çözümü budur. Binanızın dış cephesine AMERİCAN SİDİNG YALI BASKI SİSTEMİNİ yaptırmakla bütün bu sorunları tek seferde kafanızdan atmış olacaksınız. Rutubet, Nem, Soğuk, Sıcak, Gürültü, Görüntü Kirliliği bunlar artık binanızda olmayacak

 ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ DE VİNİL SİDİNG YALI BASKI SİSTEMLERİNİN UYGALAMASINDA DEMTAŞ'I SEÇTİ.

Marmaris'te, Siteler yolu üzerinde bulunan ÖNER APART OTEL de AMERİCAN SİDİNG YALI BASKI SİSTEMLERİNİN kalıcı güzelliğini seçti. Marmariste Dış Cephe Sorununa çözüm arayan bir çok kişi bu binayı örnek almaktadır.

Antalya'nın Akseki İlçesine Bağlı Üzümdere Köyünde bulunan bu binanın sahibi Remzi bey de VİNİL SİDİNG YALI BASKI SİSTEMLERİNİ tercih etti. Şimdi kışın soğuğundan, yazın sıcağından etkilenmeden gönül rahatlığı ile evinde vakit geçirebiliyor.

Balıkesir Gönen ilçesinde bulunan bu İŞ HANI Şirketimizce 2003 Yılı başlarında yapıldı. Çok detaylı bir bina olmasına rağmen bugüne kadar tarafımıza uygulama ile ilgili hiçbir şikayet ulaşmadı.

   Elmas Grup Lojistik Hizmetleri hem İzmir Pınarbaşı, hem Ankara Asfaltı - Kemalpaşa yolu üzerinde bulunan idari binalarının dış cephe çözümü için AMERİCAN SİDİNG YALI BASKI SİSTEMLERİ UYGULAMASINDA DEMTAŞ'I seçti.
 
İzmir Bornova ilçesinde SARAY KENT Sitesinde bulunan bu evin yanlarındaki evlerle arasındaki fark AMERİCAN SİDİNG YALI BASKI SİSTEMLERİNİN güzelliğini sizce yeterince anlatmıyor mu?

Bu evin yanındaki evler siding montajından sonra iki kere daha boya yaptılar ve kim bilir kaç kere daha boya yapmaları gerekecek.
 

İzmir Basmane Meydanı arkasında bulunan DİVAN OTELİ yıllarca süren boya dökülmeleri, sıva dökülmeleri, görüntü kirliliği gibi sorunlarına artık çok uzun yıllar çözüm aramayacak. Şimdi kendileri gibi, Otelin dış cephesi de misafirlerini güler yüzle karşılamaktadır.

Manisa Turgutlu da bulunan Emin İnşaat Yetkilileri Yapıp sattıkları Daireleri daha kolay satabilmek için AMERİCAN SİDİNG kaplatma yolunu seçtiler. Şimdi temiz, pırıl pırıl bir cephe ile çok daha iyi şartlarla müşterileri ile pazarlık imkanına sahipler. Çünkü onların binaları yıllarca eskimeyecek bir avantaja sahip.

Manisa da Genç Yıldızlar İnşaat ve Sun Petrol Binalarının Cephe Kaplaması ve Dizaynı için DEMTAŞ'I seçti.

Bursa Demirtaşta İsmail Bey'de evinin geleceği için DEMTAŞ'I seçti

Şirinyer-Buca Dr. Abdullah Bey Apartmanıda Binasını koruyabilmek için DEMTAŞ'I seçti.

Burada resimlerini gördüğünüz binalar haricinde, buraya resimlerini sığdıramadığımız yüzlerce ev, apartman, otel, okul gibi binalarda AMERİCAN SİDİNG YALI BASKI SİSTEMLERİ 'nin kalıcı güzelliğini tercih etti.

İzmir Karaburun ilçesinde bulunan bu binanın çatısı ile cephesi ile tüm uygulamaları DEMTAŞ'A aittir.

Siz Müşterilerimize çok daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 6 yıl önce çıkmış olduğumuz yolculuğumuza bünyemize sürekli yenilikler katarak, tecrübe kazanarak ve teknolojinin her türlü imkanlarını sizlerin yararına kullanarak devam etmekteyiz.

 İyi bir işçilik ile yapılmış AMERİCAN SİDİNG uygulamasının binalarınız  için en iyi DIŞ CEPHE ÇÖZÜMÜ olduğunu unutmayınız.

Sizlere bir telefon kadar yakınız.

 0232 - 253 90 31 
 0533 280 47 35  -  0554 441 48 05

 

Web Tasarım: Egebilgi © 2021