Ana Sayfa | İletişim
Haberler

10/06/2019
Amerikan Siding Dış Cephe Kaplama fiyatlarımız ve Mantolama fiyatlarımız haber içeriğimizdedir.01/10/2019
Değerli Müşterilerimiz, dış cephe tadilatlarınızda size bir telefon kadar yakınız. arayın 0232 - 253 90 31, 0533 - 280 47 35 gelip ücretsiz olarak binanızın keşfini çıkartalım, size en uygun teklifi sunalım.01/10/2019
Limontepe olimpiyat köyünde 51. Blok Gül apartmanının cephe kaplaması yapılmış ve yepyeni bir görünüme kavuşmuştur. Diğer bloklarda yaşanan ısı kayıpları, boya dökülmeleri bu blok için tarih olmuştur.01/10/2019
Şirinyer tantanlarda köşe başında bulunan Edibe Hanım Apartmanının Cephesi de artık American Siding'in kalıcı güzelliğini taşımaktadır. Yine Şirinyer Metro İstasyonu karşısındaki Damla Apartmanı, aynı sokak içindeki Yavuz Apartmanı ve Şirinyer Pazaryeri Karakolu yanındaki Apartmanda artık American Siding Yalı Baskı Sistemlerinin kalıcı güzelliğini taşımaktadır.01/10/2019
SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK İLE SICAK VE SOĞUK GİBİ YALITIM SORUNLARINIZA KESİN ÇÖZÜM.01/10/2019
EN AKILLI YATIRIM, YALITIMDIR. BİNALARINIZA YAPACAĞINIZ YALITIM, SİZE YILLARCA KAZANÇ OLARAK GERİ DÖNECEKTİR.HABERLER

<< Tüm Haberler >>

01/10/2019

Değerli Müşterilerimiz, dış cephe tadilatlarınızda size bir telefon kadar yakınız. arayın 0232 - 253 90 31, 0533 - 280 47 35 gelip ücretsiz olarak binanızın keşfini çıkartalım, size en uygun teklifi sunalım.

 

Değerli müşterilerimiz; Her apartmanın sorunu olan dış cephe sorununa kesin, kalıcı ve ekonomik bir çözüm bulmak, binalardaki sıva ve boya dökülmelerinden kurtulmak her yöneticinin en önemli uğraşları arasında yer almaktadır. Toplantı üstüne toplantı yapmak, genelde de çoğunluğun sağlanamaması, para toplayabilme sorunları apartman sakinlerini bir araya getirebilmek başlı başına sorundur. Ama yinede kesin çözüme çoğunlukla ulaşılamaz. Biz size uzun vadeli, en az 25 yıl boyunca dış cephe sorununu hem ekonomik, hem de uygun ödeme kolaylıkları ile çok iyi derecede ısı  ve ses yalıtımı sağlayan görsel olarak emsallerine göre çok daha iyi olan bir dış cephe yalıtımını sunuyoruz. Arayın bizi, gelip binanızın yerinde keşfini yapalım, metraj tespiti ile ölçüsünü alalım. Keşfini çıkartıp size en uygun çözümü en ekonomik fiyatla sunalım.  Sizde birdaha dış cephe sorunları ile uğraşmaktan kurtulun.

KAMPANYAMIZDAN YARARLANIN

Arayın DIŞ CEPHE ÇÖZÜM HATTINI 0232 253 90 31 her türlü dış cephe sorunlarından kurtulun. Cep Telefonu Numaramız: 0533 280 47 35

12 AY'A VARAN TAKSİTLERLE AMERİKAN SİDİNG YALI BASKI SİSTEMLERİ İLE BİNANIZI KAPLAYALIM. Kafanız rahat etsin, paranız cepinizde kalsın, her yıl tamir ve tadilatlara, ısıtma veya soğutma için yaptığınız harcamalara son verelim.

Amerikan Siding size pahalı mı geldi, farklı bir yalıtım sistemi mi arıyorsunuz. Size ISI YALITIM SIVASI ve MANTOLAMA seçenekleri sunalım. ISI YALITIM SIVASI VE TAŞ YÜNÜ MANTOLAMA SİSTEMLERİ ile de binalarınıza en iyi ısı yalıtımını sağlamakta binalarınıza değer katmaya devam etmekteyiz. 

%35'i peşin kalanı 12 ay taksitle binanızı kaplatın rahat edin. Unutmayın binanıza yaptıracağınız yalıtım en akıllı yatırımdır. Yalıtım yaptırarak hem binanızı hem de bütçenizi koruyabilirsiniz.

Tarafımızca yapılan taksitlendirme sistemi size yeterli gelmiyormu, size ŞEKERBANK'TAN EKOKREDİ kullandıralım. 0,79'dan başlayan faizlerle fatura ödemelerinizden düşecek enerji tasarrufu farkıyla kredinizi ödeyin, cepinizden para çıkmadan binanızı güzelleştirelim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Web Tasarım: Egebilgi © 2021