Ana Sayfa | İletişim
Haberler

10/06/2019
Amerikan Siding Dış Cephe Kaplama fiyatlarımız ve Mantolama fiyatlarımız haber içeriğimizdedir.01/10/2019
Değerli Müşterilerimiz, dış cephe tadilatlarınızda size bir telefon kadar yakınız. arayın 0232 - 253 90 31, 0533 - 280 47 35 gelip ücretsiz olarak binanızın keşfini çıkartalım, size en uygun teklifi sunalım.01/10/2019
Limontepe olimpiyat köyünde 51. Blok Gül apartmanının cephe kaplaması yapılmış ve yepyeni bir görünüme kavuşmuştur. Diğer bloklarda yaşanan ısı kayıpları, boya dökülmeleri bu blok için tarih olmuştur.01/10/2019
Şirinyer tantanlarda köşe başında bulunan Edibe Hanım Apartmanının Cephesi de artık American Siding'in kalıcı güzelliğini taşımaktadır. Yine Şirinyer Metro İstasyonu karşısındaki Damla Apartmanı, aynı sokak içindeki Yavuz Apartmanı ve Şirinyer Pazaryeri Karakolu yanındaki Apartmanda artık American Siding Yalı Baskı Sistemlerinin kalıcı güzelliğini taşımaktadır.01/10/2019
SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK İLE SICAK VE SOĞUK GİBİ YALITIM SORUNLARINIZA KESİN ÇÖZÜM.01/10/2019
EN AKILLI YATIRIM, YALITIMDIR. BİNALARINIZA YAPACAĞINIZ YALITIM, SİZE YILLARCA KAZANÇ OLARAK GERİ DÖNECEKTİR.HABERLER

<< Tüm Haberler >>

10/06/2019

Amerikan Siding Dış Cephe Kaplama fiyatlarımız ve Mantolama fiyatlarımız haber içeriğimizdedir.

Değerli Müşterilerimiz,

            Sizlerinde basından takip ettiğiniz üzere, Ocak 2011'den itibaren inşaat alanı 50,- m2'yi geçen bütün binalarda yalıtım yapma zorunluluğu getirilmiştir. Buna göre yeni yapılan binalarda yalıtım yapılması proje aşamasında zorunlu olup, eski binalar ise 2017 yılı mayıs ayına kadar süre tanınmış idi ancak 01/01/2020 yılına kadar uzatılmış olup eski binalarında bu tarihe kadar enerji kimlik belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir. Tüm binalarda Enerji kimlik kartı verilecek ve binalar yalıtım değerlerine göre sınıflandırılacaktır. Yalıtım yaptırmamış olan binalarda 2020 yılı başından itibaren, alım, satım ve kiralama yapılamayacağı gibi, doğalgaz, elektrik, su gibi hizmetler daha yüksek tarifilerle fiyatlandırılacaktır. Ayrıca emlak vergisi ve bina alım satım harçlarında da daha yüksek tarifelerden harç ödemeleri tahakkuk ettirilecektir.

           Apartmanlarda, müstakil evlerde, sahillerde veya şehirlerde nerede olursa olsun yapılacak olan tüm Vinil Siding Dış Cephe kaplama Sistemlerinde aşağıdaki fiyatlarımız geçerli olacaktır.

           İZMİR ili iklim şartlarında standard detaylarda inşa edilmiş binalar için uygulanacak yalıtım minimum 3 cm kalınlığında ve 30 - 32 dansite yoğunluğunda XPS köpük yalıtım panelleri veya 3 cm kalınlığında 70 yoğunluğunda Taş Yünü Yalıtım Panelleri ile AMERİKAN SİDİNG KAPLAMA yapılmasını gerektirmektedir. Mantolama uygulamalarında ise en az 4 cm kalınlığında yalıtım plakaları ile kaplama yaptırmanız gerekmektedir. 

           Bu sisteme göre fiyatlarımız binanızın detaylarına ve metraj tutarı ile uygulama kolaylığına göre 90,-TL + KDV ile 100,-TL + KDV arasında değişmekte olup, yerinde yapılan keşif ve metraj çalışmaları sonucunda tarafınıza en net fiyat verilebilecektir. Binalarınızın keşfi çıkartılıp fiyatlandırma yapılırken binanızın detayları, metraj tutarı ve istemiş olduğunuz yalıtım kalınlığı fiyatlandırmada en önemli etken olacaktır. Yalıtım Sıvası birim fiyatlarımız ise 80,- TL + KDV ile 90,- TL + KDV arasında değişmektedir. Yalıtım kalınlıklarının artırılması halinde fiyatlar değişebilecektir.  Taş Yünü Mantolama da ise fiyatlarımız 85,- TL ile 95 TL + KDV'den başlamaktadır. 

           Yüksek metrajlı binalarda fiyatlarımız karşılıklı görüşmelerle belirlenecektir. 

           Ödeme koşullarında gerekli esnekliği gösteren firmamız daha uzun vade de ödeme yapmak isteyen müşterilerimize ise EKO KREDİ avantajlarını sunmaktadır. ŞEKERBANK'IN  kullandırmakta olduğu 12 aya kadar sıfır faiz ve hiç bir masrafı olmayan EKOKREDİ,12 AYDAN 60 AYA KADAR İSE 0,45'den başlayan faizlerle kullandırmakta olduğu EKOKREDİ hakkında detaylı bilgiyi şirketimizden öğrenebilirsiniz.

           


 
Web Tasarım: Egebilgi © 2021